header imageheader imageheader image
{Media}
Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Autor: ka-ha, Data: 04.10.2003, 16:34:00, Źródło: Kawaii on-line
Redakcja Kawaii szuka współpracownikówCzasopismo Kawaii zaprasza wszystkich zainteresowanych dziennikarzy i rysowników interesujacych się tematyką mangową do współpracy. Zgłaszać można się pod adresem emailowym: kawaii@kawaii.com.pl, lub listownie:

Redakcja czasopisma Kawaii
Ul. Sukiennice 6
50-107 Wrocław

Dodaj do:

Zobacz także

Powiązane tematy: Kawaii.

Z tą publikacją nie są jeszcze powiązane żadne sznurki.

Komentarze

Sposób wyświetlania:

Ilość komentarzy: 35 dodaj

[1] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Mka [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 04.10.2003, 17:32:33, oceny: +0 -0
MkaJeśli cała ekipa odeszła do Mangazynu to może w Kawaii już nikt nie pracuje
[2] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Hinagiku no kurai kage [*.netia.com.pl], 04.10.2003, 19:48:29, oceny: +0 -0
hmmm...a na asu z tego co pamietam odczytano publicznie 'ekspose' nowego naczelnego Kawaii... Brzmialo ono mniej wiecej tak: "Redakcja jest. Korekta będzie." Jak rozumiem był to element szeroko rozumianego marketingu ? [no nic pozyjemy zobaczymy, cieszylbym sie z konstruktywnej konkurencji, ale boje sie ze z jednego pisma ktore jakos dawalo sobie rade, zrobia sie dwa i nie dadza sobie rady. Obym byl czarnowidzem !]
[3] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Coach_ [*.netia.com.pl], 04.10.2003, 20:26:39, odpowiedź na #2, oceny: +0 -0
Poprawka: Expose brzmiało: "Będzie redakcja i korekta". O tym, że redakcja jest, i numer się ukaże, zapewniał Duch już w ramach swoich słów, nie cytatu Michia.
Że Kawaii ma kłopoty z obsadą to wiadomo, jako że część redaktorów Mangazynu poczuła się bardzo doceniona, gdy dostała intratne oferty od Kawaii. Tak dowartościowani możemy dalej pracować dla idei :>

P.S. Ile to jest, w przeliczeniu na złote, 30 srebrników?
[7] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Radagajs [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 05.10.2003, 17:28:55, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
RadagajsPrzepraszam , dlaczego zarówno w wypowiedziach na necie , jak i w oficjalnym expose dla współpracowników dawnego "Kawaii" nie tylko traktujecie podjęcie przez nich pracy w nowym "Kawaii" jako zdradę , ale jeszcze obrzucacie je błotem? Co więcej , dlaczego traktujecie oferty pracy złożone niektórym z nich przez nowe "Kawaii" jako gorsze nawet od podpalenia wam przez nich redakcji? A skoro wy tyle mówicie o tym , że Michiowe Kawaii robi wam nieuczciwą konkurencję (choć dalibóg nic takiego nie wynika z podanych tam przykładów) to czemu nie powiedzieliście , że nieuczciwą konkurencję zapoczątkował sam Dżedaj , pisząc o "zmianie nazwy" przez Kawaii , podczas gdy to nie Kawaii zmieniło nazwę , lecz jego redakcja założyła nowe pismo? I jeszcze te megalomańskie teksty "jesteśmy pewni , że nasze pismo będzie największym magazynem o mandze w Polsce. My o tym wiemy. Nasza "konkurencja" jeszcze nie.". To ma być uczciwa konkurencja? A może coś przegapiłem? Równie nie na miejscu wydaje się obrzucanie błotem Michia. Och jej , jaki to zdrajca i sprzedawczyk , śmiał objąć "Kawaii" i w ten sposób będzie się ono ukazywało , przecząc początkowym kłamstwom Jediego. Już nie wspomnę o agresywnej antykawaiiowej propagandzie uprawianej gdzie można przez ciebie i paru innych współpracowników Mangazynu , Coachu. Acha , we wspomnianym piśmie znalazła się min. informacja , że nowy wydawca "nie zna się na mandze" (w domyśle - jest do niczego , a my rządzimy). Przepraszam , a Bauer się znał? Albo Silver Shark? Wydawca jest od wydawania , nie od tego , żeby się znał.
[32] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Coach_ [*.netia.com.pl], 15.10.2003, 20:03:43, odpowiedź na #7, oceny: +0 -0
Primo - napisz mi proszę, gdzie nazwałem Michia zdrajcą. No, śmiało. Może jakiś panel? Najlepiej taki, którego nie mam na taśmie. Dla twojej informacji - do decyzji Michia nic nie mam. Jak bym miał żonę, to sam bym przyją posadę rednacza. Za zdrajcę uważam Alex. Choć pobudki jej pracy znałem, i zaskoczeniem to dla mnie nie było. Czy mam prawo traktować zmianę redakcji jako zdradę? A mam. Bo u mnie nie wszystko ma cenę. A na pewno nie tak śmieszną.

Nieuczciwa konkurencja. No cóż. Konkurencji miało w ogóle nie być. Kawaii miało być docelowo wykupione od bauera. I prawie tak było. Prawie. Dlaczego nie, to dowiesz się, jak poszperasz. I wtedy zrozumiesz znaczenie "nieuczciwa konkurencja". Chwalisz się, że masz dostęp do redakcyjnych pism. To sobie poczytaj. Jest napisne.

"nieuczciwą konkurencję zapoczątkował sam Dżedaj , pisząc o "zmianie nazwy" przez Kawaii , podczas gdy to nie Kawaii zmieniło nazwę , lecz jego redakcja założyła nowe pismo"

Zależy co rozumiesz przez Kawaii. Dla mnie to ludzie. Phoeniksowi został tytuł i parę osób ze starych współpracowników. Ile zostało z kawaica, okaze się niedługo. Prawnie - przycnaję rację. Redakcja założyła nowy tytuł.
Inna rzecz, że na materiałach promocyjnych pisze jak wół: Twórcy mangazynu Kawaii zmienili tytuł. Więc to nie Jedi skopał sprawę, ale raczej szeregowcy-sapeleńcy-samozwańcy mojego pokroju.

" Że nowy wydawca "nie zna się na mandze" (w domyśle - jest do niczego , a my rządzimy). Przepraszam , a Bauer się znał? Albo Silver Shark? " Nie znali się. Za cholerę. Ale decyzje podejmowali. Jeśli uznajesz, że decyzje dotyczące linni pisma powinien podejmować ktoś, kto się nie zna, to proszę ciebie bardzo, masz prawo. I głosuj na samoobronę.

Co do agresywnej antykawajowej propagandy. Masz rację. Wyrzuciłem z siebie to, co mi leżało na wątrobie przez ostatnie miesiące współpracy z kawajcem. I parę przypuszczeń (Nie, nie wiedziałem, kto został nowym naczelnym). Ale jeśli Michiowi uda się zawrócić Kawajca z lini biegnącej ku Bravo, to publicznie odszczekam.

Na koniec się czepię. 1. Kiedy Jedi mówił, że kawaii się nie ukaże?
[8] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Poinformowany [*.espol.com.pl], 05.10.2003, 22:51:41, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
Przy czym, co można przeczytać na forum JPF, chodziło o redakcję i korektę w sensie poprawiania i korygowania zamieszczanych tekstów.
[15] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Hinagiku no kurai kage [*.netia.com.pl], 06.10.2003, 22:40:59, odpowiedź na #3, oceny: +0 -0
Poprawka: Expose brzmiało: "Będzie redakcja i korekta". O tym, że redakcja jest, i numer się ukaże, zapewniał Duch już w ramach swoich słów, nie cytatu Michia.

[hinagiku]siedziales blizej - slyszales lepiej...

Że Kawaii ma kłopoty z obsadą to wiadomo, jako że część redaktorów Mangazynu poczuła się bardzo doceniona, gdy dostała intratne oferty od Kawaii. Tak dowartościowani możemy dalej pracować dla idei :>

[hinagiku]to juz troszke jadowite jest Coach...jeszcze nie ma pierwszych numerow, faktycznie troszke przystopuj [do ukazania sie podstaw do komentowania - potem "rozprostuj skrzydla i zeby jadowe " ^___^"]

P.S. Ile to jest, w przeliczeniu na złote, 30 srebrników?

zalezy od kursu ^_^"

[4] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Keiichan [*.tg.akk.net.pl], 04.10.2003, 20:58:28, oceny: +0 -0
KeiichanDziennikarzy po studiach poszukują, czy mogą być normalni ludzie interesujący się tym? Może skorzystam (jaaaasne ^_^ )
[5] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
ka-ha [*.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl], 05.10.2003, 11:00:51, oceny: +0 -0
Nie wiem piszą, że dziennikarzy. Czy zawodowych...?
[6] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Keiichan [*.tg.akk.net.pl], 05.10.2003, 14:45:36, oceny: +0 -0
KeiichanNie zaszkodzi zapytać. A nóż (a widelec) się uda :)
[9] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
MikeGold [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 05.10.2003, 23:41:51, oceny: +0 -0
MikeGoldDziennikarzy po studiach poszukują? Dzięki Bogu! Wreszcie nie będzie takiego chłamu na łamach gazety o M&A. Uważam, że pisaniem artykułów powinni się zająć Ci, którzy się na tym znają. Dla przykładu, gdyby mi pękła rura w mieszkaniu, nie chciałbym sprowadzić do napraw elektryka z zamiłowaniem do rurek z kremem i wody mineralnej. Z takim właśnie profesjonalizmem kojarzył mi się dotychczasowy Kawaii. Z niecierpliwością czekam na kolejny numer!
[11] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Folsker [*.espol.com.pl], 06.10.2003, 07:05:30, odpowiedź na #9, oceny: +0 -0
LOL. Widać znawcę dziennikarstwa. Rozbawiłeś mnie, miszczuniu. Weź się facet przejdź po redakcjach Gazety Wyborczej albo Polityki, albo jeszcze innych (już nie mówię o pismach hobbystycznych) i policz, kto jest po dziennikarstwie, a kto nie. Zdziwisz się.
[12] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Folsker [*.espol.com.pl], 06.10.2003, 07:06:45, odpowiedź na #11, oceny: +0 -0
I w ogóle myślenie, że studia czegoś uczą (może za granicą, lol) jest bardzo zabawne.
[17] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
MikeGold [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.10.2003, 00:20:12, odpowiedź na #12, oceny: +0 -0
MikeGoldCo do studiów, to każdy z nich wynosi to, co sam chce. Studia mają nam pomóc w nauce a nie uczyć nas (jak np. liceum). To czy ktoś wyniesie ze studiów wiedzę czy paczkę kredy to już inna historia...
[16] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
MikeGold [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.10.2003, 00:18:24, odpowiedź na #11, oceny: +0 -0
MikeGoldA ja tylko mam nadzieję, że będą pisali ludzie, którzy to potrafią, a nie tylko Ci, którzy to tylko lubią.. Może mam wymagania z kosmosu, ale fajnie by było przeczytać w Kawaii dla odmiany dobrze napisany artykół. Poza tym, porównywanie dziennikarzy z Wyborczej do "analfabetów" z Kawaii to drobna przesada.
[18] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
ank [*.espol.com.pl], 07.10.2003, 03:15:41, odpowiedź na #16, oceny: +0 -0
Synku, nie bądź taki do przodu, bo ci z tyłu zabraknie. Nie poznałbyś dobrego dziennikarza, nawet jakby cię zerżnął wieczorową porą, więc nie kłap dziobem po próżnicy, bo porute robisz i nic więcej.
[19] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
MikeGold [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.10.2003, 10:57:55, odpowiedź na #18, oceny: +0 -0
MikeGoldGdy ludziom ograniczonym brakuje argumentów, odwołują się do wulgaryzmów. W końcu każdemu można naubliżać. Wtedy czujemy się tacy hmmm... silni? A tak wogóle to poznajesz dziennikarzy po tym że cię rżną?
[20] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
ROTFL [*.espol.com.pl], 07.10.2003, 14:19:45, odpowiedź na #19, oceny: +0 -0
Jasne, synku. Zwyzywanie kogoś od analfabetów jest za to genialnym i grzecznym argumentem. Ty belko w oku.
[21] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
MikeGold [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.10.2003, 15:31:37, odpowiedź na #20, oceny: +0 -0
MikeGoldUznałem po prostu, że porównywanie "dziennikarzy" Kawaii do dziennikarzy Gazety Wyborczej jest totalnym absurdem. Jeśli chodzi o analfabetów, to zapomniałem dopisać wtórnych, ale na swoją obronę dodaję, że wyraz ten umieściłem w "". A tak na marginesie, to dlaczego wszyscy przypisujecie sobie moje ojcostwo? Poza tym jestem przeciwny obrzucaniu kogoś błotem za to, że ma odmienne poglądy. To prymitywne i nie zniżam się do tego poziomu. Myślę, że trzeba by wkrótce skończyć tą dysputę, gdyż odchodzimy od tematu. Dobrze, Tatku?
[22] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
xxx [*.espol.com.pl], 07.10.2003, 20:31:38, odpowiedź na #21, oceny: +0 -0
A ilu znasz dziennikarzy GW? Synek, nie wycieraj sobie nikim ryja, bo nie masz prawa. Za mały cycek jesteś, rozumiesz? Za mały.
[23] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
MikeGold [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 07.10.2003, 20:45:04, odpowiedź na #22, oceny: +0 -0
MikeGoldCzy trzeba ich znać żeby widzieć olbrzymią różnicę pomiędzy jakością ich artykułów a artykułów zamieszczanych w Kawaii? Nie będę więcej odpowiadał na twoje posty. Powód? Never argue with an idiot. First he will bring you down to his level then he will beat you with experience. Sayonara.
[24] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
xxx [*.espol.com.pl], 08.10.2003, 07:29:39, odpowiedź na #23, oceny: +0 -0
Ależ proszę , synku. Wskaż mi tę różnicę. Np. w sprawozdaniu z "Polconu", gdzie Jadwigę Zajdeln nazwano Pauliną Braiter. Zaiste, wielki mózg miał ten dziennikarz. Piszę do ciebie "synku" z racji twojego wieku, bo tylko nieopierzony gówniarz myśli, że może być w porządku obrzucając innych błotem. Taki cwaniaczek jesteś.
[25] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
MikeGold [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 08.10.2003, 10:35:09, odpowiedź na #24, oceny: +0 -0
MikeGoldWiem, że to nie ma znaczenia dla tematu, ale mam 22 lata i skończyłem studia (Informatyka). Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Ja przynajmniej nie opieram moich tez na domysłach a kreuję je na podstwaie tego co widzę. Gdybym miał wymieniać niedociągnięcia i błędy nie tylko stylistyczne ale i gramatyczne o mieszaniu nazw i faktów nie wspominając, w Kawaii, to by mi miejsca na tym forum zabrakło. Teraz naprawdę kończę, bo głupich ludzi jest wielu, a dzień taki krótki...
[29] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
joyu [*.tvk.tpsa.pl], 14.10.2003, 00:08:56, odpowiedź na #9, oceny: +0 -0
powiem ci cos stary pracuje w mediach od lat i do pracy na stanowisku dzienniarza nigy bym nie przyjal osoby ktora skonczyla dziennikarstwo i...polonistyike po kazdych innych studiach kazdy jest mile widziany nie pytaj dlaczego samemu sie trzeba przekonac
[30] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
MikeGold [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 14.10.2003, 01:22:15, odpowiedź na #29, oceny: +0 -0
MikeGoldByć może, nie wiem. Natomiast sam musisz przyznać, że poziom artykułów w Kawaii był bardzo niski. Gdy już zaczeli radzić sobie z oprawą graficzną, odstraszała tylko treść artykułów. Być może nowa ekipa nie chce powtarzać błędów poprzedniej?
[10] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Yoghurt [*.neoplus.adsl.tpnet.pl], 06.10.2003, 00:56:32, oceny: +0 -0
YoghurtMoże skorzystam? Choć nie, powstrzymam się z nawiązaniem współpracy do lektury pierwszego numeru, nie będę w ciemno leciał.

Coach- daruj sobie, bo wasza propaganda robi się żałosna
[13] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
gabriel [*.mlab.pg.gda.pl], 06.10.2003, 08:28:07, oceny: +0 -0
gabrielHem jakby to powiedziec... analogia az sie nasuwa sama... do "poszukiwan redaktorow" w serwisach DB i innych lama-spedo-pochodnych ;P
[14] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
anal [*.espol.com.pl], 06.10.2003, 09:11:49, odpowiedź na #13, oceny: +0 -0
Analogia, ze gabrys to chuj, tez nasuwa sie sama
[34] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Gilvrik [*.daminet.pl], 24.10.2003, 15:23:26, odpowiedź na #14, oceny: +0 -0
GilvrikHaha... True, true! XD
[26] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
ka-ha [*.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl], 08.10.2003, 18:33:39, oceny: +0 -0
A mi się wydaje, że niechce tu żadnych hu...!
[27] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
anal [*.espol.com.pl], 08.10.2003, 20:31:33, odpowiedź na #26, oceny: +0 -0
Slyszysz gabrys? wyjazd!
[28] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
pikacz [*.lodz.dialog.net.pl], 12.10.2003, 20:18:13, odpowiedź na #27, oceny: +0 -0
Oto dyskusja na "poziomie" parkingu podziemnego. Darujcie sobie wszelkie gdybania i prognozy do czasu ukazania sie conajmniej 4 numerow nowych magazynow (bo po 1 NIC ale to NIC sie nie da stwierdzic)
[31] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
ka-ha [*.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl], 14.10.2003, 09:15:40, odpowiedź na #27, oceny: +0 -0
Nie no ludzie zachowajcie poziom, tu gadamy o Mandze i Anime. Jak chcesz się kłucić to może gdzie ińdziej, prosze zacznijmy rozmowę na temat Redakcja Kawaii szuka współpracowników:
[33] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Amie [*.acn.waw.pl], 15.10.2003, 22:01:59, odpowiedź na #31, oceny: +0 -0
Redakcja kawaii szuka współpracownikówi mam nadzieję że znajdzie i że to będą fajni współpracownicy i że wszyscy ich będą kochali i że kawaii będzie bardziej fajne niż kiedykolwiek i że wreszcie WSZYSCY PRZESTANIECIE NARZEKAĆ. W ogóle to nie wiem, o czy tu dyskutować - nie ma kto pisać, gazeta jest, to szukają kogoś, żeby do niej pisał, logiczne. Albo będzie fajnie albo niefajnie. Przeczytamy to będziemy się mogli wypowiadać :P
[35] Re: Redakcja Kawaii szuka współpracowników
Amie [*.acn.waw.pl], 02.11.2003, 17:05:10, odpowiedź na #33, oceny: +0 -0
Jest jednak niefajnie >
Powered by WashuOS